... кучета да четат! Моля ви се, засрамете се малко!", шегува се и Валерия К."Нагло! Дано се трогнат стопаните", коментира гражданин."Какво беше срам?", иронично пита търновец.
... кучета да четат! Моля ви се, засрамете се малко!", шегува се и Валерия К."Нагло! Дано се трогнат стопаните", коментира гражданин."Какво беше срам?", иронично пита търновец.