... а ГЕРБ така разглеждат политиката – да покажат, че са №1. Държавата е в криза, не може едните да злорадстват, а другите да се оправдават“.
... а ГЕРБ така разглеждат политиката – да покажат, че са №1. Държавата е в криза, не може едните да злорадстват, а другите да се оправдават“.