... от управляващите досега не е казал и дума, че България получава газ през "Боташ". Което предизвиква определено недоумение, когато е изречено от устата на вицепремиер.
... от управляващите досега не е казал и дума, че България получава газ през "Боташ". Което предизвиква определено недоумение, когато е изречено от устата на вицепремиер.