... са живи!". Защото и те работят под игото на държавата мащеха вероятно с много кураж и себеотрицание. Кога ли ще поемат по пътя на бунта?
... са живи!". Защото и те работят под игото на държавата мащеха вероятно с много кураж и себеотрицание. Кога ли ще поемат по пътя на бунта?