... да разрешат нещо, но не казват как ще се възстанови. Без ГЕРБ няма да има правителство, стоим в него, защото няма нищо по-добро", смята Борисов.
... да разрешат нещо, но не казват как ще се възстанови. Без ГЕРБ няма да има правителство, стоим в него, защото няма нищо по-добро", смята Борисов.