... беше ужасно, защото той беше толкова добър човек и добър треньор. Но това е футболът – нещата се случват и хората продължават напред“, допълни крилото.
Извадим Този - Новини
Абсолютно не се заблюждаваме Знам че другите отбори играят много
...... е нормално всеки да бъде притеснен, но той ти даваше самочувствие, че може да се справиш с тази задача. Това е нещо, в което повярвах.”
Собственикът на Царско село Стойне Манолов призова в студиото
...... е страх. Президентите винаги са били в Изпълкома и адска влияят на футбола. Ако тези президенти не излязат, октоподът ще продължава да управлява”, завърши бизнесменът.
,fit(968:545)&05:28:07)


