... Няма причина да очаквам, че нещо ще се случи. Хора в Министерския съвет, които се представят за експерти - това е смешно", изтъкна още юристът.
... Няма причина да очаквам, че нещо ще се случи. Хора в Министерския съвет, които се представят за експерти - това е смешно", изтъкна още юристът.