... на върха в Европа, но няма пряк път за това. Фонсека: Как да спечелим като са ни вкарали три гола!? Ядосан бе на футболистите си
... на върха в Европа, но няма пряк път за това. Фонсека: Как да спечелим като са ни вкарали три гола!? Ядосан бе на футболистите си