Знаех Звезда - Новини




Не знаех дали ще имам друг шанс да играя в

Не знаех дали ще имам друг шанс да играя в

...

... направя, въпреки възрастта ми. Бях само на 20 години. Това беше добър избор. С Лудогорец играх в Шампионска лига и Лига Европа“, заяви 29-годишният нидерландец.


Бившият руски национал Андрей Канчелскис направи любопитно изказване Някогашното крило

Бившият руски национал Андрей Канчелскис направи любопитно изказване Някогашното крило

...

... опит със системата 4-4-2, защото в Динамо (Киев) бях действал по фланга в същата игрова постойка под ръководството на Валерий Лобановски", довери още руската легенда.