... упадъкът, които някои от нас са видели. И ако трябва да бъда честен, лице в лице, не съм сигурен кой се бори повече." Вижте коментарите
... упадъкът, които някои от нас са видели. И ако трябва да бъда честен, лице в лице, не съм сигурен кой се бори повече." Вижте коментарите