... работя в „Исторически парк“, дори не съм акционер с повече от 2%. Това бе съчинено“, заяви Ивелин Михайлов пред Божидар Русев в "Седмицата на Дарик".
... работя в „Исторически парк“, дори не съм акционер с повече от 2%. Това бе съчинено“, заяви Ивелин Михайлов пред Божидар Русев в "Седмицата на Дарик".