... е спасителната врата от земния ад и ги няма вече 3 милиона българи след 1990 година – мъртви, избягали и неродени в руZZo-комунистическата адова територия!“
... е спасителната врата от земния ад и ги няма вече 3 милиона българи след 1990 година – мъртви, избягали и неродени в руZZo-комунистическата адова територия!“