... сме в Пекин, трябва да се срещнем", каза Орбан. Той добави, че сам е щял да инициира среща, ако Русия не го е била направила.
... сме в Пекин, трябва да се срещнем", каза Орбан. Той добави, че сам е щял да инициира среща, ако Русия не го е била направила.