... ми се е случвало през живота. Половин човек съм след катастрофата, не мога да правя нещата, които винаги съм правил." Желаем му да се оправи напълно!
... ми се е случвало през живота. Половин човек съм след катастрофата, не мога да правя нещата, които винаги съм правил." Желаем му да се оправи напълно!