... коментира министър-председателят.„Докогато е необходимо, ще стои служебното правителство, но се надявам да има редовен кабинет. Дотегна на всички и най-вече на избирателите”, коментира още премиерът.
... коментира министър-председателят.„Докогато е необходимо, ще стои служебното правителство, но се надявам да има редовен кабинет. Дотегна на всички и най-вече на избирателите”, коментира още премиерът.