... може би, в крайна сметка, би било хубаво - да имам компания за възрастни. Но ще е необходим наистина разбиращ човек. Както казах, не бързам."
... може би, в крайна сметка, би било хубаво - да имам компания за възрастни. Но ще е необходим наистина разбиращ човек. Както казах, не бързам."