... Чобанов.„Българското правителство не използва възможността за плащане в долари на „Газпром“ и превултиране. Правителството не го използва. Ще видим служебния кабинет“, допълни депутатът от ДПС.
Дпс Доставяме - Новини
Продължаваме да доставяме руски газ но чрез посредници и на
...... Чобанов.„Българското правителство не използва възможността за плащане в долари на „Газпром“ и превалутиране. Правителството не го използва. Ще видим служебния кабинет“, допълни депутатът от ДПС.

