... добре да има конкуренция. Това е част от футбола. Челси е невероятен клуб и е нормално да е трудно, но аз обичам битките", допълни нападателят.
... добре да има конкуренция. Това е част от футбола. Челси е невероятен клуб и е нормално да е трудно, но аз обичам битките", допълни нападателят.