... Важното е да се учим от тях и да не ги повтаряме. Сега сме много по-щастливи след като преминахме през това изпитание.“ Г. Ф. 32
... Важното е да се учим от тях и да не ги повтаряме. Сега сме много по-щастливи след като преминахме през това изпитание.“ Г. Ф. 32