... ще доживея този ден“, продължи четвърти фен.Пети пък коментира: „Без да обиждам Маккид, защото изглежда свестен човек, но „Анатомията“ НАЙ-НАКРАЯ СЕ ОСВОБОДИ ОТ ОУЕН ХЪНТ???“
... ще доживея този ден“, продължи четвърти фен.Пети пък коментира: „Без да обиждам Маккид, защото изглежда свестен човек, но „Анатомията“ НАЙ-НАКРАЯ СЕ ОСВОБОДИ ОТ ОУЕН ХЪНТ???“