... че много те обича и се гордее с това колко силен ставаш.Благодаря ти, че те имаше в живота ми.Винаги ще те нося в сърцето си.
Говореше Колко - Новини
Не съм наясно кой е направил записа от срещата ни
...... медиите. Според нея е редно премиерът да поднесе извинение на превозвачите. От МС заявиха, че срещата не е била записвана, а са правени само протоколни кадри.


