... някаква част от себе си, която все още не съм възстановила напълно“, написала тя в един от коментарите. „Добре че не е нещо повече.“Снимки: Freepik
... някаква част от себе си, която все още не съм възстановила напълно“, написала тя в един от коментарите. „Добре че не е нещо повече.“Снимки: Freepik