... ми беше приятел и след като ме нападнаха - аз останах в дома ѝ в продължение на месеци.“Не пропускайте най-важните новини - последвайте ни в
Гага Ужаса - Новини
COVID 19 промени много човешки и семейни съдби като не пожали
...... беше много, много болен наскоро и прекара два месеца в болница. Аз дори влизах няколко пъти в Интензивното отделение", сподели Лейди Гага . Изображение: https://www.instagram.com/ladygaga/


