... сладки - и това е нещото, което прави кухнята им вредна. Фокусът е на захарта, маслото и тестото. С всичко това там се прекалява./ Zdrave.to
... сладки - и това е нещото, което прави кухнята им вредна. Фокусът е на захарта, маслото и тестото. С всичко това там се прекалява./ Zdrave.to