... и отвън, и отвътре е червена до неприличие. Дори северно-корейците вече разбраха, че трябва да има някакви граници на враждебността. Само нашите лобисти-талибани не проумяват това. Кеворк Кеворкян фейсбук
Вкиснато Лоби - Новини
И накрая опряха до Поптодорова Чакахме новини за приключението й
...... северно-корейците вече разбраха, че трябва да има някакви граници на враждебността. Само нашите лобисти-талибани не проумяват това. ****Коментарът е публикуван в личния фейсбук на журналиста
И накрая опряха до Поптодорова Чакахме новини за приключението й
...... разбраха, че трябва да има някакви граници на враждебността. Само нашите лобисти-талибани не проумяват това. *** *Коментарът е публикуван в личния фейсбук на журналиста
И накрая опряха до Поптодорова Чакахме новини за приключението й
...... отвън, и отвътре е червена до неприличие. Дори северно-корейците вече разбраха, че трябва да има някакви граници на враждебността. Само нашите лобисти-талибани не проумяват това.



