... от възможностите си. И затова ме е яд за пропуснатите точки срещу отбори под нас в класирането, това трябва да го променим за в бъдеще“.
... от възможностите си. И затова ме е яд за пропуснатите точки срещу отбори под нас в класирането, това трябва да го променим за в бъдеще“.