... то с шапка, то в цял ръст, то до кръста... Щастливи сме, че има и социални мрежи, та всеки сам си показва всичко, пише България Днес.
... то с шапка, то в цял ръст, то до кръста... Щастливи сме, че има и социални мрежи, та всеки сам си показва всичко, пише България Днес.