85-годишен чешки турист почина в басейн в Приморско
Чешки екскурзиант е умрял , до момента в който плува в басейн в Приморско , оповестиха от пресцентъра на.
Сигнал за случая в басейна към хотел „ Приморско Дел Сол “ е получен към 15:44 часа през вчерашния ден в Районното ръководство в Приморско. Според първичната информация 85-годишен чешки екскурзиант , дошъл в България на 23 юни като безсистемен екскурзиант, е влезнал във външния басейн, направил е няколко загребвания в опит да плува, след което тялото му се е отпуснало и е потънало във водата.
Пристигналият на място медицински екип е установил гибелта на чешкия жител . Тялото му е откарано за аутопсия в поделение „ Съдебна медицина “ към УМБАЛ-Бургас. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Присъединете се към нашия
След тежка злополука на Автомагистрала „ Тракия “ край Карнобат: Мъж се бори за живота си




