... е спициален гурмански лед от айсберга, потопил "Титаник", ама българинът хем нищо не разбира, хем вечно е недоволен...", написа от своя страна карикатуристът Христо Комарницки.
... е спициален гурмански лед от айсберга, потопил "Титаник", ама българинът хем нищо не разбира, хем вечно е недоволен...", написа от своя страна карикатуристът Христо Комарницки.