... справим много по-добре, но най-важното е, че се класирахме за осминафиналите”, добави насатвникът на Галатасарай.Следващият съперник на тима от Истанбул ще е Ливърпул или Тотнъм.
... справим много по-добре, но най-важното е, че се класирахме за осминафиналите”, добави насатвникът на Галатасарай.Следващият съперник на тима от Истанбул ще е Ливърпул или Тотнъм.