... и е отвратително. Има двойки, които заслужават дете и се опитват с години, а ти си играеш с толкова сериозна тема“, написа една от тях.
... и е отвратително. Има двойки, които заслужават дете и се опитват с години, а ти си играеш с толкова сериозна тема“, написа една от тях.