... - моите са с вкус на банан и за да влезне в тон, ползвах и такова нишесте. Оставете да се поохлади и поднесете на мъника!
Бисквитки Бебе - Новини
Използвайте докато малкото съкровище още спи за му приготвите вкусна
...... Да му е сладко! Един съвет, ако не ползвате домашно кисело мляко, то от магазина ползвайте по-ниско процентни, за да не са наблъскани с нишесте.


