... сектор", увери лидерът на ГЕРБ."Синдикатите могат да разчитат на нас и като опозиция, и като управляващи, че ще представляваме интереси им в парламента", каза Борисов.
... сектор", увери лидерът на ГЕРБ."Синдикатите могат да разчитат на нас и като опозиция, и като управляващи, че ще представляваме интереси им в парламента", каза Борисов.