... за бъдещо въвеждане на Е20 с цел екология, но те са в начален етап. А какво мислите вие по темата, можете да споделите в коментарите.
... за бъдещо въвеждане на Е20 с цел екология, но те са в начален етап. А какво мислите вие по темата, можете да споделите в коментарите.