... и гола, че срещата е решена. Необяснимо за мен безобразно поведение на играчите. Много съм разочарован от това, което показахме през второто полувреме", каза Белчев.
... и гола, че срещата е решена. Необяснимо за мен безобразно поведение на играчите. Много съм разочарован от това, което показахме през второто полувреме", каза Белчев.