... това беше колегиално. Надявам се с другите момчета всичко да е наред, тъй като те завършиха мача. Дано и Октавио е окей", каза още той.
... това беше колегиално. Надявам се с другите момчета всичко да е наред, тъй като те завършиха мача. Дано и Октавио е окей", каза още той.