... да ценим, и да пазим с всички сили. Чак ми хрумва рекламно послание: "България не е Франция - елате, за да се насладите на спокоен живот".
... да ценим, и да пазим с всички сили. Чак ми хрумва рекламно послание: "България не е Франция - елате, за да се насладите на спокоен живот".