... лед, винаги търсех аз теб! Нямам сърце, нямам и лек, спомени само си имам с теб! Още боли всичко това, да ме лъжеш как можа?!"
... лед, винаги търсех аз теб! Нямам сърце, нямам и лек, спомени само си имам с теб! Още боли всичко това, да ме лъжеш как можа?!"