Зловещо ! Труп на жена откриха в к.к. Елените
Труп на жена е открит преди към час в пометения от потопа курортен комплекс „ Елените “. На злокобната находка се е натъкнал екскурзиант, осведоми Флагман.бг.
„ Гледката беше повече от шокираща, а миризмата непоносима. Веднага се обадих на телефон 112, дойдоха служители на реда и медицински екип. Според тях дамата е мъртва най-малко от седмица “, описа той пред медията.
Безжизненото й тяло е намерено в дере в най-неоживената и изолирана част на курорта – в горната зона към гората, през което е минал пътят на потопа.
Към момента проверяващите не могат да се ангажират с безапелационна причина за гибелта. Работи се по всички версии. Заради съмнителното място главната е ликвидиране, след което тялото е било изхвърлено в дерето, разкриха източници от полицията. Ще се ревизира версията и за самоубийство или трагичен случай.
Огледът на местопроизшествието от криминалисти продължава и в този миг.
„ Гледката беше повече от шокираща, а миризмата непоносима. Веднага се обадих на телефон 112, дойдоха служители на реда и медицински екип. Според тях дамата е мъртва най-малко от седмица “, описа той пред медията.
Безжизненото й тяло е намерено в дере в най-неоживената и изолирана част на курорта – в горната зона към гората, през което е минал пътят на потопа.
Към момента проверяващите не могат да се ангажират с безапелационна причина за гибелта. Работи се по всички версии. Заради съмнителното място главната е ликвидиране, след което тялото е било изхвърлено в дерето, разкриха източници от полицията. Ще се ревизира версията и за самоубийство или трагичен случай.
Огледът на местопроизшествието от криминалисти продължава и в този миг.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




