... категорично отрече всички тези твърдения. Твърди, че от сутринта в 7 часа си гледал работата и не бил направил нищо нередно. Вижте повече във видеото:
Ангелов Правете - Новини
В София няма проблем с болничните легла както и с
...... това ще бъде въведено. Продължаваме да сме длъжници на лекарите, сестрите и санитарите относно техните възнаграждения и работата, която вършат в момента, допълни той.


