... на Евролигата върху отбора, той отговори:„Напрежението е част от работата. Не трябва да се занимаваш с това, ако не можеш да се справиш с него.“
... на Евролигата върху отбора, той отговори:„Напрежението е част от работата. Не трябва да се занимаваш с това, ако не можеш да се справиш с него.“