... не е място за партизански войни. За сега на това прилича- защото май никой не се крие, защото никой никого не търси, само хвърля фойерверки.
... не е място за партизански войни. За сега на това прилича- защото май никой не се крие, защото никой никого не търси, само хвърля фойерверки.