В УМБАЛ Свети Георги“ – Пловдив е транспортирана с медицински

...
В УМБАЛ Свети Георги“ – Пловдив е транспортирана с медицински
Коментари Харесай

Транспортираха с медицинския хеликоптер 49-годишната жена, тежко ранена при катастрофата край Ямбол

В УМБАЛ „ Свети Георги “ – Пловдив е превозена с медицински хеликоптер от Ямбол 49-годишна жена , потърпевша при тежката злополука на Автомагистрала „ Тракия “ през вчерашния ден.
Пациентката е в извънредно тежко общо положение , с заплаха за живота и с тежка политравма.

След идването си в УМБАЛ „ Свети Георги “ тя е настанена в Клиниката по анестезиология и интензивно лекуване , където ще ѝ бъдат обезпечени всички нужни високоспециализирани медицински грижи. Екипите на болничното заведение оказват нужната здравна помощ.

УМБАЛ „ Свети Георги “ изрича своите най-искрени съболезнования към фамилиите и околните на починалите при трагичния случай две деца и бащата на едното от тях. В този извънредно тежък миг сме съпричастни към тяхната болежка и тъга.

Присъединете се към нашия 

Нов закон: Парламентът забрани на „ тримата огромни “ в правосъдната власт да влизат непосредствено във Висш съдебен съвет

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР