Транспортираха с медицинския хеликоптер 49-годишната жена, тежко ранена при катастрофата край Ямбол
В УМБАЛ „ Свети Георги “ – Пловдив е превозена с медицински хеликоптер от Ямбол 49-годишна жена , потърпевша при тежката злополука на Автомагистрала „ Тракия “ през вчерашния ден.
Пациентката е в извънредно тежко общо положение , с заплаха за живота и с тежка политравма.
След идването си в УМБАЛ „ Свети Георги “ тя е настанена в Клиниката по анестезиология и интензивно лекуване , където ще ѝ бъдат обезпечени всички нужни високоспециализирани медицински грижи. Екипите на болничното заведение оказват нужната здравна помощ.
УМБАЛ „ Свети Георги “ изрича своите най-искрени съболезнования към фамилиите и околните на починалите при трагичния случай две деца и бащата на едното от тях. В този извънредно тежък миг сме съпричастни към тяхната болежка и тъга.
Присъединете се към нашия
Нов закон: Парламентът забрани на „ тримата огромни “ в правосъдната власт да влизат непосредствено във Висш съдебен съвет




