... сезон 2013, а две години по-късно и Индианаполис загуби своето място, което остави само „Пистата на Америките“ като единствен домакин на MotoGP в Съединените щати.
... сезон 2013, а две години по-късно и Индианаполис загуби своето място, което остави само „Пистата на Америките“ като единствен домакин на MotoGP в Съединените щати.