София Влоши - Новини

Въпреки по малкото коли в центъра в събота замърсяването на въздуха

Въпреки по малкото коли в центъра в събота замърсяването на въздуха

...

... стимулират гражданите да оставят автомобилите си и да предпочетат градския транспорт, от Столичната община отново пускат "зелен билет".Не пропускайте най-важните новини - последвайте ни в 




Финансовото положение на градския транспорт се влоши заради пандемията и

Финансовото положение на градския транспорт се влоши заради пандемията и

...

... изцяло нова тарифна политика, явно се опитват да повторят стария механизъм. Това е изключително несправедливо по отношение на гражданите и представлява злоупотреба", добави Милка Христова.