Момиче на 10 години се е удавило в басейн на хотел в Ахелой
10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в курортното населено място Ахелой, оповестяват от БНР.
Детето е от Украйна и е с група към детски лагер.
По първични данни децата са играели на игра кой ще издържи по-дълго под вода и не са забелязали, че момиченцето не е изплувало.
Случаят се проверява от полицията в Бургас.
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




