10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в

...
10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в
Коментари Харесай

Момиче на 10 години се е удавило в басейн на хотел в Ахелой

10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в курортното населено място Ахелой, оповестяват от БНР.

Детето е от Украйна и е с група към детски лагер.

По първични данни децата са играели на игра кой ще издържи по-дълго под вода и не са забелязали, че момиченцето не е изплувало.

Случаят се проверява от полицията в Бургас.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР