... др. - Подробна информация, гражданите могат да получат от отговорните служители в териториалните структури на Агенцията за социално подпомагане и в регионалните офиси на БЧК.
Програма Втория - Новини
Отборите на Ботев Пловдив и Левски излизат тази вечер един
...... Етър Велико Търново до промоция за Първа лига и върна тима в родния футболен елит след двугодишна пауза.Намерете БНТ в социалните мрежи: , , ,
През днешния ден бе поставено началото на тазгодишното издание на
...... - Беатриз Хадад Мая4. Лука Ван Аш - Марко Чекинато Пълния график за деня можете да разгледате тук:Roland Garros - Monday schedule — Michal Samulski (@MichalSamulski)
Според ГЕРБ отговорността за управлението трябва да е споделена предвид
...... кандидат-премиер на първата политическа сила в НС - ГЕРБ. В седемдневен срок ГЕРБ трябва да предложи състав на Министерския съвет или да върне мандата неизпълнен.
В сряда Адриан Андреев ще излезе на кортовете в Мелбърн
...... победа Андреев ще достигне до третия решителен кръг на пресявките, където би срещнал победителя от двубоя между Томас Бариос Вера (№230) и Зизу Бергс (№129).
Ако Продължаваме промяната ПП не съумее да създаде правителство то
...... дейност, за да купи друга сравнително куха фирма с 200 хиляди лева печалба. Когато това се случва, парите изчезват и няма повече да ги видим".
Европейското първенство по баскетбол продължава с още шест двубоя днес
...... първенството: 15:00 Израел - Финландия 15:15 Украйна - Великобритания 18:00 Хърватия - Гърция 18:30 Полша - Чехия 22:00 Италия - Естония 22:00 Сърбия - Нидерландия
Вторият отбор на Славия започва участието си в Трета лига
...... часаСлавия 2 – Банско3 кръг, 20 август от 18.00 часаПирин (Гоце Делчев) – Славия 24 кръг, 27 август от 18.00 часаСлавия 2 – Балкан (Ботевград)
Резултати от първия ден на световните квалификации Програмата днес се
...... - Литва 19:00 Унгария - Португалия 19:00 Украйна - Грузия 20:00 Черна гора - Франция 20:30 Испания - Северна Македония 21:00 Чехия - Босна и Херцеговина 23:00 Исландия - НидерландияСнимка: ФИБА
След силното начало на Григор Димитров в Куинс с победа
...... Марин ЧиличПреди тях излизат Алекс де Минор и Алехандро Давидович Фокина, а край на деня ще сложат Александър Бублик и Марин Чилич.Вижте пълната програма ТУК.
Вече се изиграха всички двубои от откриващия етап на тазгодишното
...... Сорана Кърстя – Слоун Стивънс4. Григор Димитров – Борна ЧоричПълния график за деня можете да разгледате тук:Wednesday OOP, singles matches — José Morgado (@josemorgado)
Григор Димитров продължава участието си на Мастърса в Монте Карло
...... Синер.През миналата година полякът имаше само една победа на клей, а достигането до четвъртфинал в Княжеството е безспорно най-доброто му постижение на най-слабата му настилка.
Днешният ден на Аустрелиън Оупън ще бъде запомнен с двата
...... 06:00 часа)4. Феликс Оже-Алиасим - Даниил Медведев (начало 10:00 часа)Пълния график за деня можете да разгледате тук:Wednesday schedule (all courts) — Michal Samulski (@MichalSamulski)
Програма до края на втория полусезон в първата осмица на
...... - ЦСКА14 кръг:13.03.2021 г.18:30 часа: Пирин (Разлог) - Монтана18:30 часа: ЦСКА - Марек Юнион Ивкони18:30 часа: Хебър - Левски18:30 часа: Нефтохимик 2010 - Добруджа 07
Програма за втория кръг за Купата на България по волейбол
...... (Смолян) - Дунав (Русе)Победителите се определят чрез директна елиминация в една среща. Тетевен Волей и Град (Белоградчик) се класират директно за третия кръг на турнира.
Вторият ден на най голямото спортно шоу за годината в България
...... () { if ($(".suggested-news").length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `
Днес ще се изиграят финалните срещи от квалификациите на Sofia
...... (Словакия) Фабрицио Орнаго (Италия) - Виктор Троицки (Сърбия) Аслан Карацев се оказа прекалено силен за Александър Донски Българинът отпадна в квалификациите за Sofia Open 2020
Във втория ден от Откритото първенство на Австралия ще се
...... Ю. ЮмберД. Томпсън - А. БубликГ. Мугуруса - Ш. РоджърсИ. Бегу - К. Бертенсне преди 07:00 часа:Д. Гофен - Ж. ШардиЕ. Мертенс - Д. Ковинич
С промени в законодателството реализирането на инфраструктурни проекти и ефективно
...... по места, за да постигнем целта си - хората да останат и да се развиват там, където са корените и сърцето им", заключи Петя Аврамова.
Най добрият български тенисист Григор Димитров ще научи първия си съперник
...... корт начало 16:15 часа: Томи Пол (САЩ) - Пабло Андухар (Испания) Брейдън Шнур (Канада) - Седрик-Марсел Щебе (Германия) Оскар Оте (Германия) - Алексей Попирин (Австралия)
Днес са срещите от първия кръг от долната част на
...... Паола Бадоса (Испания) - Кики Бертенс (Холандия) Александър Зверев (Германия) - Раду Албот (Молдова) не преди 00:00 часа: Иво Карлович (Хърватия) - Франсис Тиафо (САЩ)
Григор Димитров ще почива във втория ден на турнира от
...... Цуренко (Украйна) Корт 2, начало 03:00 часа:Катерина Синякова (Словакия) - Айла Томлянович (Австралия)Жереми Шарди (Франция) - Ян-Ленард Щруф (Германия)Аляксандра Саснович (Беларус) - Анастасия Потапова (Русия)
Днес ще се изграят последните 6 мача от първия кръг
...... Буста (Испания)Пиер-Юг Ербер (Франция) - Михаил Кукушкин (Казахстан, СЕ)Мартон Фучович (Унгария) - Беноа Пер (Франция)Стефанос Циципас Гърция, №14) - Дамир Джумхур (Босна и Херц.) 1/16-финал
Роджър Федерер ще направи дебюта си на US Open 2018
...... Янина Викмайер (Белгия)Кирстен Флипкенс (Белгия) - Коко Вандевеге (САЩ)Фабио Фонини (Италия) - Майкъл Мох (САЩ) не преди 23:00 часа:Максимилиан Мартерер (Германия) - Кей Нишикори (Япония)
Григор Димитров ще излезе днес на корта за мач на
...... Херц.) / Айсам Ул-Хак Куреши (Пакистан)Григор Димитров(България)/ Давид Гофен (Белгия) - Адриaн Манарино (Франция)/ Фабрис Мартин (Аржентина)Алиаз Бедене (Словения - Мирза Башич (Босна и Херц.)
От днес Българският червен кръст БЧК в Русе започва раздаването
...... Ветово програмата ще стартира в сряда, 28-ми март. Хранителни продукти от европейския фонд за най-нуждаещите ще се раздават също и в Котел, Омуртаг и Попово.
Григор Димитров ще изиграе днес първия си мач от турнира
...... РамЖоао Соуса (Португалия) - Пиер-Юг Ербер (Франция)Юичи Сугита (Япония) - Иля Ивашка (Беларус) Корт 2, не преди 14:00 часа:Щруф / Троицки - Хаасе / Миделкооп.
Днес ще завършат квалификациите и ще се изиграят първите две
...... Корт 1, начало 12:00 часа:Квалификации: Мирза Башич (Босна и Херцеговина, №2) - Томислав Бъркич (Босна и Херцеговина)Оскар Оте (Германия, №3) - Йозеф Ковалик (Словакия, №8)
София Правителството одобри допълнителни разходи от 1 млрд лв по
...... участие в Програмата 929 вече са обновени. 576 сгради са в процес на строителство. Други 483 са със започнати дейности от етапа на техническо обследване.