... имаме ли изобщо национална енергетика? Или ще оставим България зависима, без ток, без индустрия и без работа за хиляди семейства?
... имаме ли изобщо национална енергетика? Или ще оставим България зависима, без ток, без индустрия и без работа за хиляди семейства?