Иван Кръстев: 350 души предстои да загубят работата си в ТЕЦ „AES”
350 души следва да изгубят работата си в Топлоелектрическа централа „ AES ” Уведомлението за всеобщо редуциране към този момент е реалност.
Това е следващата стъпка във войната против българската енергетика.
Започна със затварянето на четирите дребни реактора на АЕЦ Козлодуй.
Продължи с провалените огромни енергийни планове.
Доведе до това значимата инфраструктура да заобикаля България.
Направени бяха опити да бъдат продадени реакторите за АЕЦ Белене, което ще постави завършек на най-перспективния план за създаване на основни базови мощности и нас.
А през днешния ден ударът е против българската въглищна енергетика.
ContourGlobal Maritsa East 3 към този момент не работи.
ПАВЕЦ Чаира, който би трябвало да балансира системата, е отвън строя.
Сега следва да затворим и Топлоелектрическа централа 1.
Ще имаме ли въобще национална енергетика?
Или ще оставим България подвластна, без ток, без промишленост и без работа за хиляди фамилии?
Източник: novinata.bg
Това е следващата стъпка във войната против българската енергетика.
КОМЕНТАРИ




