... затова мисля, че ако се разделим по някакъв признак, ще бъде точно този - едните ще останат на пристанището, а другите ще поемат към хоризонта.
... затова мисля, че ако се разделим по някакъв признак, ще бъде точно този - едните ще останат на пристанището, а другите ще поемат към хоризонта.